ПРО ПРОГРАМУ "КРОК ДО ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ"

Вступивши на навчання в польський навчальний заклад, українські студенти можуть зіткнутися з певними труднощами, які важко відразу подолати. Це елементи адаптації до країни з іншою системою освіти: незнання польської мови, неготовність вчитися більш самостійно, отримання диплому, який для працевлаштування і продовження навчання в Україні необхідно визнати у Міністерстві освіти і науки України, а працевлаштуватись у Польщі досить складно з огляду на рівень безробіття місцевого населення тощо.
 

Проте незнання або неусвідомлення цих проблем можуть призвести до непоправних наслідків. Першими почали піднімати ці питання батьки дітей, які прагнуть вчитись за кордоном. Вони побачили, що ні процес навчання, ні результат не задовольняють затрачених зусиль і фінансів.
 

Усвідомлення того, що уникнути входження польських навчальних закладів в освітній простір України нереально, призвело до того, що у Волинському інституті економіки та менеджменту налагоджено співпрацю з польськими навчальними закладами, створено спільну українсько-польську програму підготовки бакалаврів «Крок до євроінтеграції», яка успішно працює вже більше п’яти років і дає можливість українським студентам отримати диплом польського навчального закладу, навчаючись в Україні за спільними навчальними планами.

Контактна інформація

43020    м. Луцьк,

вул. Електроапаратна, 3


cogito.lutsk@gmail.com

 

Телефони для довідок: 

(050) 678-06-90;

(050) 542-72-83

 

Більше детальної інформації за посиланням

© 2019 «ВІЕМ» м. Луцьк

  • Google+ Social Иконка
  • Черный Instagram Иконка
  • Facebook Социальной Иконка